Як стати словесним олігірхом. Частина 2

Як стати словесним олігірхом. Частина 2

Оскільки першу частину нашої статті про те, як вчити слова, ви прийняли з великим ентузіазмом, ми вирішили кинути у вашу "копілочку ідей" ще 5 пунктів :) Початок ви можете прочитати ось тут.

8. ANKI. Не знаю, як там у вас, але мені завжди щастило з Аньками)) З цею - також. Пам’ятаєте, в попередній статті я розповідала вам, як вивчила більше 800 слів, побившись об заклад на кефір? Так от, ці слова ми вчили саме в ANKI. Програмка була створена для вивчення китайської, але вона така чудова, що згодом її почали використовувати і для інших мов. Її принцип такий: можна створити або скачати список (колоду) слів, і потім, відповідно до того, добре чи погано ви пам’ятали слово, програмка визначає, коли вам це слово треба побачити наступного разу. Її мінус: ви мусите перевіряти себе самі, хоча тут є і хороша сторона медалі - ви стаєте більш відповідальними і уважними. Дуже важливо відкривати її кожного дня, наприклад, зробіть традицію вчити слова кожного разу, коли вмикається реклама по телевізору.

9. Диктофон. Записуйте слова, які хочете вивчити, на диктофон, і слухайте їх, коли їдете в машині чи стоїте в черзі. Це змотивує вас навчитися правильно вимовляти слова і вчитися, зовсім не витрачаючи часу.

10. Книжкові хулігани. Я вірю, що сторінки книжок мають бути обписані і мати загнуті краї. Книжки заслуговують на життя! І ми маємо ідею, що сподобається книжці, яку ви читаєте. Напишіть слово, яке ви  хочете вивчити, на кожній 20-ій сторінці книжки, яку зараз читаєте. Тоді ви час від часу будете його бачити і кожного разу більше запам’ятовувати. Станьте маркетологом свого слова ;)

11. Малюйте слова. Майже кожне слово можна намалювати. Як писала Ліна Костенко, якщо важко намалювати вітер, то можна намалювати дерево, похилене від нього. Ми перш за все  думаємо картинками, а вже потім словами. Тому зв’язок "картинка - англійське слово" - перший крок до того, щоб думати англійською. Крім того, поки ви подумаєте, як намалювати слово, то вже також добряче його запам’ятовуєте.

12. "Відривні оголошення". Відірвіться і побудьте вредними. "Зачепіть" своїх колег. У нашому понеділковому пості ми показували, як заразити вивченням англійської всіх у вас в офісі. Повірте, вам буде набагато легше вчитися, коли у повітрі витає дух навчання і всі обговорюють слово, яке їм випало.

Ми у вас дуже віримо! Пишіть нам про свої успіхи, постіть фотографії зі словом, яке ви вичили, під хештегом #словоMonsters - якщо наші поради допоможуть, будемо раді це побачити! :)

Ваші Монстри

Поділитися:
Popular articles
English Monsters button background

Досить думати!

Ти нарешті заговориш!