Чому з’явилися Монстри?

Вони народилися із простої ідеї: якщо два крутих вчителі зберуться та    почнуть допомагати одне одному, вони стануть крутими в    квадраті.

English Monsters good teacher English Monsters good teacher label
крутий вчитель
English Monsters good teacher checklist 1Спільні тренування
English Monsters good teacher checklist 2Моральна підтримка
English Monsters good teacher checklist 3Обмін досвідом
=
English Monsters better teacher English Monsters better teacher label
афігєзний вчитель
English Monsters better teacher crown
2
English Monsters facts background

Цікаві факти

English Monsters Fact 1

Ми не могли знайти першого тічера, а потім нас із ним познайомив монах

English Monsters Fact 2

Наше лого для нас придумав відомий український дизайнер за йогурт

English Monsters Fact 3

Коли ми вперше запускали відеоуроки, нашому оператору було 14 років

English Monsters Fact 4

Учениця ледь не зробила тату з нашим малюнком, через який ми пояснюємо часи

А хто ж ці Монстри?

Цвітанна Якимечко Цвітанна Якимечко
Діана Паньків Діана Паньків
Світлана Левандовська Світлана Левандовська
Оксана Януль Оксана Януль
Віка Гайдук Віка Гайдук
Ліза Гугнівенко Ліза Гугнівенко
Олена Гончарук Олена Гончарук
Макс Драй Макс Драй
Варя Бубенкова Варя Бубенкова
Іра Ковальчук Іра Ковальчук
Влада Мельничук Влада Мельничук
Софія Серафин Софія Серафин
Арсен Мартищук Арсен Мартищук
Оля Ємець Оля Ємець
Таня Василенко Таня Василенко
Оля Шийка Оля Шийка
Марина Пятуніна Марина Пятуніна
Цвітанна Якимечко
Цвітанна Якимечко
English Monsters position background founder

Мама Монстрів. Почала English Monsters зі стартовим капітлом 300 грн. Готувала перші презентації для Монстрів, сидячи з ноутом у сухій ванній або в караоке Мафії, бо була невиспаним стартапером, а там важче заснути. Монстр, який має хороший смак на людей і дуже пишається своїм “уловом” :)

Діана Паньків
Діана Паньків
English Monsters position background COO

Приблизно в той час, коли Цвіта вирішила шукати операційного директора, Діана зробила список компаній, в яких хотіла працювати. Там поруч із Google були Монстри. Вони зустрілися через пів року на співбесіді на позицію вчителя. Але коли Цвіта побачила, як Діана намалювала 25 хамелеонів просто для того, щоб могти красиво намалювати одного при поясненні форм дієслова BE, Цвіта вперше подумала: “Якщо вона так ставиться до найменшої дрібнички в Монстрах, наскільки відповідально вона буде ставитись до чогось глобального?” Звичайно, після цього було багато підступних тестів, але ні після них, ні після тисячі розв’язаних проблем разом у Цвіти ніколи не змінилося перше враження. 

Світлана Левандовська
Світлана Левандовська
English Monsters position background head teacher

так-так, це той тічер, про якого написано у першому пункті цікавих фактів :) “Я написала ідеї того, що ми можемо зробити у Монстрах і повісила в себе над ліжком, щоб не загубити. Я знаю, що ти сьогодні хотіла попрацювати з дому, але я можу заїхати до тебе, щоб ми їх обговорили” – ось цитата, яка найбільше вам розкаже про Свєту. А ось ще одна, вже від нашої учениці про неї: “Коли я дивлюся на те, як ти проводиш уроки, це надихає мене ще краще працювати на своїй роботі”. Тічер, який працює з Монстрами вже 4 роки, а по рівню пригод і радості – цілих 40 :)

Оксана Януль
Оксана Януль
English Monsters position background head teacher

Монстр, який навіть може придумати, як за допомогою масонського знаку назавжди запам’ятати, де знаходиться Антарктида, Арктика і Антарктика. Людина, якій так подобалося викладати, що до Монстрів вона робила це безкоштовно, і не пропустила такий волонтерський урок навіть у свій День народження! Наш Жарт Вейдер, який із серйозним виразом обличчя розказує найсмішніші приколи. Тічер, який у вільний час читає книжку по граматиці на 600 сторінок і знає пояснення найменшій дрібничці в англійській граматиці, хоча це заперечує.  

Віка Гайдук
Віка Гайдук
English Monsters position background head teacher

Віка не говорить голосно. Але, коли вам буде важко і буде потрібна якась крута аналогія, щоб стало легше щось запам’ятати, вона переб’є всіх на світі! Віка не говорить багато, але вона буде так вам усміхатися, що вам захочеться їй розказувати все на світі. Англійською, звичайно :)

Ліза Гугнівенко
Ліза Гугнівенко
English Monsters position background Teacher

людина, яка може все на світі, навіть знайти нам офіс на Хрещатику. А ще Лізині учні завжди роблять якісь героїчні вчинки: не їдуть в гості до друзів на вихідні, бо ще не зробили домашку, записують “хвилинку”, навіть коли всю квартиру залило і вони чекають сантехніка. Вона і вас розкрутить на геройство, от побачите :)

Олена Гончарук
Олена Гончарук
English Monsters position background Teacher

Це Лєна перевіряє ваші тести, коли ви записуєтеся на курс до Монстрів. Від неї запросто можна почути, що усна частина тесту з кимось з учнів зайняла не 5, а 40 хвилин, бо вони “якось так розговорилися”, і що учень потім сказав: “Ой, я ніби до психолога сходив, аж настрій піднявся, дякую вам!” 

Макс Драй
Макс Драй
English Monsters position background Teacher

Кодове ім’я – Макс Драйв: він просто не знає, що таке песимізм і негатив. Тато Тереза: ми ще не бачили, щоб хтось настііільки сильно і щиро цікавився життям інших людей і дбав про них. Наш нейтів спікер з Білої Церкви: у Макса такий крутий акцент, що, поки він не починає говорити українською, всі думають, що він носій мови :)

Варя Бубенкова
Варя Бубенкова
English Monsters position background Teacher

Якщо ви без звуку подивитесь, як Варя пояснює Past Perfect, ви подумаєте, що вона переказує “Гру Престолів”!)) Наш найтемпераментніший тічер. А ще Варя дає настільки розгорнуті фідбеки по “хвилинках” і так нагадує про домашку, що про це ходять легенди.   

Іра Ковальчук
Іра Ковальчук
English Monsters position background Teacher

Якщо Іра буде проводити уроки на сусідній вулиці, ви все одно це почуєте, тому що учні в неї на уроці завжди сміються найголосніше. Ми не знаємо, як у ній це поєднується: маааксимальна зібраність та відповідальність + супервідкритість і ніжність – ми самі в шоці :) 

Влада Мельничук
Влада Мельничук
English Monsters position background Teacher
У Влади - голос найдобрішої людини на світі, але якщо вам треба запам’ятати важке слово чи звикнути вживати артиклі, вона нізащо від вашої англійської не відчепиться. Влада так ґрунтовно до всього ставиться, що під час тічерського навчання тренувалася пояснювати граматичні теми на своїх друзях. А ще, її тотемна тваринка - восьминіг.
Софія Серафин
Софія Серафин
English Monsters position background Teacher
Людина, як перепитує вас так, що вам це подобається та зберігає найбільш непорушне обличчя, коли грає в Мафію. Це саме так людина, яку хочеться мати поруч, коли вас атакують часи чи артиклі, адже у кризових моментах Софія знайде, над чим посміятися і все "вивезе". Настільки вміє балансувати між фаном та дисципліною, що одна учениця назвала Софію "другою Цвітанною".
Арсен Мартищук
Арсен Мартищук
English Monsters position background Teacher

Інколи здається, що Арсен більше американець, ніж самі американці: якщо його розбудити посеред ночі, він з ходу розкаже цікавий факт про США (наприклад, що там є озеро з найбільшою кількістю різних букв у назві). А потім розповість, як їхав не велосипеді по горах до справного комп’ютера, при цьому проводячи урок телефоном. За hilarious історіями вам - до нього.

Оля Ємець
Оля Ємець
English Monsters position background Teacher
Ще до роботи в Монстрах друзі почали називати Олю Майком Вазовськи (зелененьким із "Корпорації монстрів"), і ми думаємо, що то був знак всесвіту. А на співбесіді Оля розказувала про різницю між other/another/the other через мем про Людину-павука. Вона сама колись подолала панічний страх англійської, і вам із цим допоможе!
Таня Василенко
Таня Василенко
English Monsters position background АД-міністратор

”якби за відписування в Інстаграмі давали Оскар, ви би його отримали”, – такі і схожі коментарі ми краєм ока бачимо, коли Таня відписує на повідомлення. А ще, якщо Тані дати листочок з багатьма цифрами і попросити просто відправити його Новою Поштою, Таня помітить, що там неправильно записаний чийсь номер телефону, – організованість вісімсотого левелу. 

Оля Шийка
Оля Шийка
English Monsters position background АД-міністратор

Оля - Монстр у квадраті. У розмові - психолог, у роботі - звір. Якщо ви, наприклад, попросите Олю розбудити вас на важливу зустріч, можете очікувати, що після безрезультатних дзвінків вас розбудить дзвінко у двері: це Оля замовила вам доставку корисного сніданку, аби вас розбудив кур’єр (тру сторі). А ще Оля здатна розговорити будь-кого, навіть якщо зустрічається з людиною вперше, наші учні це підтвердять.

Марина Пятуніна
Марина Пятуніна
English Monsters position background АД-міністратор
Це людина, яка завжди прагне про всіх подбати, обійняти, обігріти й нагодувати. Наша офісна фея, керівниця спецпроектів, справжній вагабонд та bundle of joy. А ще це людина, яка вас швиденько розкрутить на захоплену бесіду.
English Monsters button background

Досить думати!

Ти нарешті заговориш!