Чому з’явилися Монстри?

Вони народилися із простої ідеї: якщо два крутих вчителі зберуться та    почнуть допомагати одне одному, вони стануть крутими в    квадраті.

English Monsters good teacher English Monsters good teacher label
крутий вчитель
English Monsters good teacher checklist 1Спільні тренування
English Monsters good teacher checklist 2Моральна підтримка
English Monsters good teacher checklist 3Обмін досвідом
=
English Monsters better teacher English Monsters better teacher label
афігєзний вчитель
English Monsters better teacher crown
2
English Monsters facts background

Цікаві факти

English Monsters Fact 1

Ми не могли знайти першого тічера, а потім нас із ним познайомив монах

English Monsters Fact 2

Наше лого для нас придумав відомий український дизайнер за йогурт

English Monsters Fact 3

Коли ми вперше запускали відеоуроки, нашому оператору було 14 років

English Monsters Fact 4

Учениця ледь не зробила тату з нашим малюнком, через який ми пояснюємо часи

А хто ж ці Монстри?

Цвіта Цвіта
Діана Діана
Оксана Оксана
Софія С. Софія С.
Аня К. Аня К.
Макс Д. Макс Д.
Лєна Лєна
Варя Варя
Поля Поля
Саша К. Саша К.
Божена Божена
Соня Л. Соня Л.
Галина Галина
Надя Надя
Максим Ч. Максим Ч.
Софі Б. Софі Б.
Анна К. Анна К.
Таня В. Таня В.
Оля Оля
Катя Катя
Саша Д. Саша Д.
Таня С. Таня С.
Цвіта
Цвіта
English Monsters position background founder

Мама Монстрів. Почала English Monsters зі стартовим капіталом 300 грн. Готувала перші презентації для Монстрів, сидячи з ноутом у сухій ванній або в караоке Мафії, бо була невиспаним стартапером, а там важче заснути. Монстр, який має хороший смак на людей і дуже пишається своїм “уловом” :)

Діана
Діана
English Monsters position background COO

Приблизно в той час, коли Цвіта вирішила шукати операційного директора, Діана зробила список компаній, в яких хотіла працювати. Там поруч із Google були Монстри. Вони зустрілися через пів року на співбесіді на позицію вчителя. Але коли Цвіта побачила, як Діана намалювала 25 хамелеонів просто для того, щоб могти красиво намалювати одного при поясненні форм дієслова BE, Цвіта вперше подумала: “Якщо вона так ставиться до найменшої дрібнички в Монстрах, наскільки відповідально вона буде ставитись до чогось глобального?” Звичайно, після цього було багато підступних тестів, але ні після них, ні після тисячі розв’язаних проблем разом у Цвіти ніколи не змінилося перше враження. 

Оксана
Оксана
English Monsters position background head teacher

Монстр, який навіть може придумати, як за допомогою масонського знаку назавжди запам’ятати, де знаходиться Антарктида, Арктика і Антарктика. Людина, якій так подобалося викладати, що до Монстрів вона робила це безкоштовно, і не пропустила такий волонтерський урок навіть у свій День народження! Наш Жарт Вейдер, який із серйозним виразом обличчя розказує найсмішніші приколи. Тічер, який у вільний час читає книжку по граматиці на 600 сторінок і знає пояснення найменшій дрібничці в англійській граматиці, хоча це заперечує.  

Софія С.
Софія С.
English Monsters position background head teacher
Людина, яка перепитує вас так, що вам це подобається, та зберігає найбільш непорушне обличчя, коли грає в Мафію. Це саме та людина, яку хочеться мати поруч, коли вас атакують часи чи артиклі, адже у кризових моментах Софія знайде, над чим посміятися і все "вивезе". Настільки вміє балансувати між фаном та дисципліною, що одна учениця назвала Софію "другою Цвітанною".
Аня К.
Аня К.
English Monsters position background head teacher
Аня - ваша тренерка з нетоксичних стосунків з англійською. Вона вас і розговорить (пів години говорити про один мем? легко!), і дисциплінує: в Ані є спеціальна ковдра у вигляді піци, якою можна нагадувати про піцоштрафи.
А ще це людина, яка може прийти на співбесіду за однією роботою, а вихопити одразу дві. Ми навіть придумали для Ані спеціальну посаду - Монстродизайнотічер, і тепер вона відповідає за красу як на уроках, так і в наших соцмережах.
Макс Д.
Макс Д.
English Monsters position background teacher

Кодове ім’я – Макс Драйв: він просто не знає, що таке песимізм і негатив. Тато Тереза: ми ще не бачили, щоб хтось настііільки сильно і щиро цікавився життям інших людей і дбав про них. Наш нейтів спікер з Білої Церкви: у Макса такий крутий акцент, що, поки він не починає говорити українською, всі думають, що він носій мови :)

Лєна
Лєна
English Monsters position background teacher

Це Лєна перевіряє ваші тести, коли ви записуєтеся на курс до Монстрів. Від неї запросто можна почути, що усна частина тесту з кимось з учнів зайняла не 5, а 40 хвилин, бо вони “якось так розговорилися”, і що учень потім сказав: “Ой, я ніби до психолога сходив, аж настрій піднявся, дякую вам!” 

Варя
Варя
English Monsters position background teacher

Якщо ви без звуку подивитесь, як Варя пояснює Past Perfect, ви подумаєте, що вона переказує “Гру Престолів”!)) Наш найтемпераментніший тічер. А ще Варя дає настільки розгорнуті фідбеки по “хвилинках” і так нагадує про домашку, що про це ходять легенди.   

Поля
Поля
English Monsters position background teacher
Суперсила Полі - читати людей і розуміти їх. Це не просто так, бо Поля - тічерка~чаклунка. Полі вдалось зачарувати навіть маму Монстрів Цвіту, бо їхня перша співбесіда тривала майже дві години. Тут уже магія ні до чого, але Цвіта взяла Полю на роботу після найпершої співбесіди, а для Монстрів це величезна рідкість! Хоча Поля і не може зачаклувати учнів на вивчення англійської, але може теми страшніші, ніж кажани та відьомські зілля, пояснити дуже просто і зрозуміло!
Саша К.
Саша К.
English Monsters position background teacher
Саша - восьмий вчитель у своїй родині. Тож можна сказати, що вчителювання у нього в ДНК!
Саша - за "живу англійську", тому майже до будь~якого граматичного правила чи лексичної теми може згадати і проспівати пісню англійською (перевірте якось його на уроці). Здається, все життя вело Сашу до того, щоб він став Монстротічером!
Божена
Божена
English Monsters position background teacher
Цвітанні так сподобалася співбесіда з Боженою, що вона навіть не давала підступних завдань чи запитань, щоб її випробувати. Це багато про що говорить! 😈 А ще Божена - майстриня з активного слухання та підтримки. Із такою тічеркою точно не буде шансів опустити руки після першого уроку про артиклі чи знаходити відмазку для незробленої домашки.
Соня Л.
Соня Л.
English Monsters position background teacher
Наші люди всюди! Соня знайшла нас через Інстаграм і натрапила на пост про пошук тічерів. А потім виявилося, що її подруга також була Монстротічеркою 😄  Соня жила у шести різних країнах, тож професійно може знайти підхід і порозумітися з будь~ким! Це наша найніжніша тічерка - вона виправлятиме твої помилки так, що їх не страшно буде робити. І водночас в міру строга - тож про домашку ти точно не забудеш! 
Галина
Галина
English Monsters position background teacher
Якби Галю треба було описати одним емоджі, то вона точно була б таким – 😁 Бо навіть якщо учні прийдуть на уроки в поганому настрої, Галя "заразить" їх своїм позитивом і зробить усе, щоб вони сміялися. Галя вірить, що її поява у Монстрах – це доля (і ми тут згодні!) Чому? А запитайте її про це якось на уроці 😈
Надя
Надя
English Monsters position background teacher
Якщо на уроці учень розповість щось про себе, то наступного разу Надя може легко зробити про це речення на переклад. Це не тільки приємно, а ще й корисно для англійської учнів! А ще Надя знає тексти ду~у~уже багатьох англомовних пісень – перевірте її якось на уроці, у якій пісні вжито Mixed Conditionals 😎
Максим Ч.
Максим Ч.
English Monsters position background teacher
За освітою Макс – психолог, тож він точно знає, як зробити уроки МАКСимально комфортними й ефективними. Улюблена граматична тема – Present Perfect, бо Макс любить (і вміє) пояснювати щось складне простими словами і так, щоб точно запам’яталось! 😍
Софі Б.
Софі Б.
English Monsters position background teacher
За три роки Софі вивчила англійську з А1 до С1, тож вона точно знає, що відчувають її учні і як їм допомогти у навчанні 😎 Дуже емпатична тічерка, яка тебе і вислухає, і ніжно виправить, якщо буде помилка. А ще кажуть, що Софі – ходяча енциклопедія, тому з нею завжди є про що поговорити на уроці!
Анна К.
Анна К.
English Monsters position background teacher
Аня обожнює вчити нові слова, тож підкаже тобі, як робити це ефективно та фаново. Професійний знавець сленгу і мемів, якими потім поділиться з тобою на уроці 😏 А ще вона завжди рада бачити твоїх домашніх улюбленців у камері Zoom. Але готуйся розповідати про них англійською!
Таня В.
Таня В.
English Monsters position background head ad-ministrator

”якби за відписування в Інстаграмі давали Оскар, ви би його отримали”, – такі і схожі коментарі ми краєм ока бачимо, коли Таня відписує на повідомлення. А ще, якщо Тані дати листочок з багатьма цифрами і попросити просто відправити його Новою Поштою, Таня помітить, що там неправильно записаний чийсь номер телефону, – організованість вісімсотого левелу. 

Оля
Оля
English Monsters position background ad-ministrator

Оля - Монстр у квадраті. У розмові - психолог, у роботі - звір. Якщо ви, наприклад, попросите Олю розбудити вас на важливу зустріч, можете очікувати, що після безрезультатних дзвінків вас розбудить дзвінок у двері: це Оля замовила вам доставку корисного сніданку, аби вас розбудив кур’єр (тру сторі). А ще Оля здатна розговорити будь-кого, навіть якщо зустрічається з людиною вперше, наші учні це підтвердять.

Катя
Катя
English Monsters position background ad-ministrator
Катя постійно потрапляє у пригоди, погоджується на авантюри і не боїться помилитися. Саме так вона і потрапила до Монстрів і стала крутезним адмінчиком. Катя декілька разів проходила співбесіди і тестові завдання, навіть зробила презентацію "Чому я справжній Монстр". Так вона підкорила інших Монстрів і Цвіту!
Катя легко підіймає настрій Монстрам і учням, з якими говорить і працює, і, здається, може знайти спільну мову з ким завгодно!
Саша Д.
Саша Д.
English Monsters position background designer
Сірий кардинал Монстрів. Ви не бачите Сашу в наших соцмережах, але саме він монтує для нас відео, робить анімації та навіть озвучку. І саме в нього на жорсткому диску зберігаються невдалі дублі зі всіх наших відео, а, отже, і компромат на Монстротічерів.
Але крутість Саші полягає в тому, що він ніколи не зловживає своєю владою! Натомість завжди привітно відповідає “Все зроблю” і робить все, ба навіть більше, до того ж вчасно!
Таня С.
Таня С.
English Monsters position background designer
Нашу дизайнерку Таню більш влучно можна назвати чарівницею. Чому? Тому, що перед нею можуть стояти різні завдання: від суперпродуманих і чітких до таких, де треба залучити всю свою креативність, щоб придумати класне рішення. Але в будь-якому з цих випадків як результат ми отримуємо щось магічне! Це не тільки красивий візуал реклам, а й особливі матеріали, призначені тільки для наших учнів та тічерів. Тому навіть не дивуйтеся, якщо одного разу зустрінете Таню з чарівною паличкою в руках!
English Monsters button background

Хочеш стати тічером?

Тоді проходь тест вже зараз!