Послуги

Хорошу англійську зазвичай дають дві речі: алкоголь або класні уроки. Тому ми розкажемо, як краще вибрати формат уроків через алкогольні аналогії.

Зв'яжіться з моїм босом
Для тебе
Для компанії
Індивідуальні уроки

Індивідуальні уроки - як текіла.    це коли тобі треба якомога швидше й    міцніше відчути результат. Також текіла допомагає скоріше  перейти до особистих розмов.

Ми не фаршируємо тільки граматикою людину, яка боїться говорити навіть рідною мовою,    Адже це як купувати гребінець людині без волосся.

Online
990 грн
60 хв
Zoom/інше
Offline
990 грн
60 хв
Офіс
Групові уроки

Заняття в групі - це вино.    Це коли кінцевий результат може бути таким самим, як від текіли, але ти його досягаєш по-іншому. 

Це коли ти даєш собі час не спішити, бо не хочеш випити за дві хвилини те, що має настоюватись місяцями. Так само і в англійській: коли ви можете собі це дозволити, дуже важливо мати час “потупити”. 

Online
15900/15300 грн
90 хв, 24 заняття
Zoom
до 5 осіб
Offline
15900/15300 грн
90 хв, 24 заняття
Офіс
до 5 осіб

У ціну курсу входить

24 заняття
всі навчальні матеріали
30 перевірених аудіозаписів від кожного учня
робота з Учителем, який проходить щотижневі тренування
урок, який готують для кожної групи окремо (спочатку його складає тічер, а потім перевіряє методист, бо ми любимо заморочуватись)
онлайн Чи Офлайн?

Якщо ж порівнювати онлайн– і офлайн–уроки, то Монстри - не вегетаріанці: і там, і там ми будемо викладати вам “м’ясо”.

різниця в тому, що коли ми перебуваємо на уроці, на якому ми знаходимось поруч, то маємо більше інструментів–приправ у своєму арсеналі. Наприклад, можемо примусити вас ходити класом і робити вправу “один крок -    одне слово”.

Групові уроки

Заняття в групі - це вино. Це коли кінцевий результат може бути таким самим, як від текіли, але ти його досягаєш по-іншому.

Це коли ти даєш собі час не спішити, бо не хочеш випити за дві хвилини те, що має настоюватись місяцями. Так само і в англійській: коли ти можеш собі це дозволити, дуже важливо мати час “потупити”. 

Для детального прорахунку вартості курсу    звертайся до ад–міністраторів!

2750 грн (до 3–х осіб) + 250 грн за кожну наступну (до 5)
24 заняття по 90 хв
у вас в офісі
до 5 осіб в одній    групі
Індивідуальні уроки

Індивідуальні уроки - як текіла.    це коли тобі треба якомога швидше й    міцніше відчути результат. Також текіла допомагає скоріше перейти до особистих розмов.

Ми не фаршируємо тільки граматикою людину, яка боїться говорити навіть рідною мовою,    Адже це як купувати гребінець людині без волосся. 

* Для детального прорахунку вартості курсу    звертайся до ад–міністраторів! 

990  грн
60 хв
у вас в офісі
Тренінги

Тренінги — це як вечірка з вишуканими коктейлями, улюбленими колегами та досвідченою бартендеркою Цвітанною.

Зараз у коктейльній карті маємо тренінги з бізнес~англійської, про пам'ять та її секрети, американські жарти та корисні дрібнички для вашої англійської.

щоб "забронювати столик", натискай на кнопку Отримати деталі!

Отримати деталі

English Monsters red background
Компанії, що навчалися в нас

Інші послуги

Визначення рівня англійської
Послуга 1
Визначення рівня англійської

Монстри такі Монстри, що можуть розібрати твій тест на окремі шматочки, проглянути їх прискіпливим оком, надати детальний фідбек і "приправити" все це рекомендаціями щодо навчання! Розбір тесту ти отримаєш протягом декількох робочих днів. Послуга коштує 300 грн.

300 грн
онлайн
Онлайн-курс на 1 місяць
Послуга 2
Онлайн-курс на 1 місяць

Це 1-місячний груповий курс (8 занять по 90 хв 2 рази на тиждень), протягом якого ти в групі будеш дуже багато говорити, а наші Монстротічери будуть робити так, щоб ви всі не просто “знали”, а і вживали цю тему навіть не задумуючись. Ми будемо робити вправи на стрес, перекладати речення, виконувати мінітести, вчити слова, записувати хвилинки та багато говорити. Дуууже багато говорити ...

5400 грн / 5100 грн
18:30 / 20:10
онлайн
до 5
Хвилинки
Послуга 3
Хвилинки

Ідея "хвилинок" проста: ти маєш "виговоритись" із своїх помилок. Знати правила – тільки 20% успіху. Інші ж 80% – звикнути їх застосовувати. Як це виглядає? Ти нам – хвилинні записи про що завгодно: історія з дитинства; музей котів, який ти відвідав/ла; як пройшов твій день. Головне, зробити це англійською! Ми ж натомість – фідбек із виправленнями й письмовими або усними поясненнями, чи, якщо потрібно, відеопояснення правила, яке тобі треба вивчити або ж згадати.

600 грн/тиж
онлайн
English Monsters button background

Досить думати!

Ти нарешті заговориш!