Що спільного у брів і фільмів? Говоримо про highbrow і lowbrow

Що спільного у брів і фільмів? Говоримо про highbrow і lowbrow

Річ у тім, що в англійській є цікаві слова highbrow i lowbrow для опису фільмів, музики, книг і не тільки. І для того, щоб дізнатися про їхнє значення, ми сьогодні пірнемо з вами в історію! Пішли вчитися! 🏃‍♀️

У 19 столітті популярною була псевдонаука френологія: тоді люди вважали, що від форми твого черепа залежать інтелектуальні здібності. Якщо у тебе високий (high) лоб, то ти – розумна інтелігентна людина. А низький (low) лоб навпаки свідчив би про твій низький IQ.

Зараз у це вже люди не вірять, але слова залишилися і зберегли своє значення. Тому скажемо highbrow movies, коли ітиметься про інтелектуальні розумні фільми, а, наприклад, lowbrow movies можемо застосувати до фільмів з простим незакрученим сюжетом.

Ось заголовок статті з сайту Thrillist:
🤨 This small New England city mixes highbrow arts and lowbrow fun. – Це маленьке місто регіону New England поєднує у собі інтелектуальне мистецтво та прості веселощі.

А New York Magazine склав список подій та речей, які у 2021 вважалися високоінтелектуальними, примітивними та презирливими і написали про це так:
🤨 Our guide to what was highbrow, lowbrow, brilliant, and despicable in 2021. – Наш путівник по всьому, що було високоінтелектуального, простого, чудового та огидного в 2021.

До речі, більше таких цікавинок з англійської ми розповідаємо у нашому інстаграмі. Ось, наприклад, у цьому пості ділилися гарячими виразами про секс 🔥
Поділитися:
Popular articles
English Monsters button background

Досить думати!

Ти нарешті заговориш!