Хто така pick-me girl і як її розпізнати?

Хто така pick-me girl і як її розпізнати?

Досі думаєш, що в TikTok лише танці під музику та незрозумілі жарти? Можливо, тобі просто не попадався відеотренд про "a pick-me girl": він змушує задуматись про досить важливу соціальну тему. Але для цього потрібно розібратися зі значенням цього виразу.

Для початку окремо розберемо слова: to pick – це обирати, відповідно, pick me – обери мене. Виходить назва для дівчини, яка дуже хоче, щоб її обрали хлопці серед інших дівчат. При цьому a pick-me girl буде постійно наголошувати, що вона не така, як інші дівчата, а краща.

Наприклад, вона може сказати таке (беремо приклади на основі Urban Dictionary від носіїв):
✍️ Yeah I skate, I'm not like other girls. I'm unique! Boys always go for the basic girls unlike me. – Я катаюсь на скейті і я не така, як інші дівчата. Я унікальна! А от хлопцям завжди подобаються мейнстрімні дівчата, а не такі, як я.
✍️ I only hang out with guys because I can't handle girls' drama! – Я завжди тусуюсь з хлопцями, бо не виношу дівчачі драми!

На початку цього допису ми сказали, що такі явища, як a pick-me girl, можуть змусити нас задуматися: чому одні люди так люблять протиставляти себе іншим та підносити себе понад ними, здобуваючи чиюсь похвалу.

До речі, Монстри також є в TikTok! Ми публікуємо як навчальні відео, так і просто приколи про вивчення англійської та вчителювання. Підписуйся 😎
Поділитися:
Popular articles
English Monsters button background

Досить думати!

Ти нарешті заговориш!