Чому з’явилися Монстри?

Вони народилися із простої ідеї: якщо два крутих вчителі зберуться та    почнуть допомагати одне одному, вони стануть крутими в    квадраті.

English Monsters good teacher English Monsters good teacher label
крутий вчитель
English Monsters good teacher checklist 1Спільні тренування
English Monsters good teacher checklist 2Моральна підтримка
English Monsters good teacher checklist 3Обмін досвідом
=
English Monsters better teacher English Monsters better teacher label
афігєзний вчитель
English Monsters better teacher crown
2
English Monsters facts background

Цікаві факти

English Monsters Fact 1

Ми не могли знайти першого тічера, а потім нас із ним познайомив монах

English Monsters Fact 2

Наше лого для нас придумав відомий український дизайнер за йогурт

English Monsters Fact 3

Коли ми вперше запускали відеоуроки, нашому оператору було 14 років

English Monsters Fact 4

Учениця ледь не зробила тату з нашим малюнком, через який ми пояснюємо часи

А хто ж ці Монстри?

Цвітанна Якимечко Цвітанна Якимечко
Діана Паньків Діана Паньків
Лана Левандовська Лана Левандовська
Оксана Януль Оксана Януль
Віка Гайдук Віка Гайдук
Ліза Гугнівенко Ліза Гугнівенко
Лєна Гончарук Лєна Гончарук
Макс Драй Макс Драй
Варя Бубенкова Варя Бубенкова
Іра Ковальчук Іра Ковальчук
Софія Серафин Софія Серафин
Аня Камсюк Аня Камсюк
Даша Бараш Даша Бараш
Дарина Атаманчук Дарина Атаманчук
Таня Василенко Таня Василенко
Оля Шийка Оля Шийка
Маріна Пятуніна Маріна Пятуніна
Саша Дахно Саша Дахно
Таня Струк Таня Струк
Цвітанна Якимечко
Цвітанна Якимечко
English Monsters position background founder

Мама Монстрів. Почала English Monsters зі стартовим капіталом 300 грн. Готувала перші презентації для Монстрів, сидячи з ноутом у сухій ванній або в караоке Мафії, бо була невиспаним стартапером, а там важче заснути. Монстр, який має хороший смак на людей і дуже пишається своїм “уловом” :)

Діана Паньків
Діана Паньків
English Monsters position background COO

Приблизно в той час, коли Цвіта вирішила шукати операційного директора, Діана зробила список компаній, в яких хотіла працювати. Там поруч із Google були Монстри. Вони зустрілися через пів року на співбесіді на позицію вчителя. Але коли Цвіта побачила, як Діана намалювала 25 хамелеонів просто для того, щоб могти красиво намалювати одного при поясненні форм дієслова BE, Цвіта вперше подумала: “Якщо вона так ставиться до найменшої дрібнички в Монстрах, наскільки відповідально вона буде ставитись до чогось глобального?” Звичайно, після цього було багато підступних тестів, але ні після них, ні після тисячі розв’язаних проблем разом у Цвіти ніколи не змінилося перше враження. 

Лана Левандовська
Лана Левандовська
English Monsters position background head teacher

так-так, це той тічер, про якого написано у першому пункті цікавих фактів :) “Я написала ідеї того, що ми можемо зробити у Монстрах і повісила в себе над ліжком, щоб не загубити. Я знаю, що ти сьогодні хотіла попрацювати з дому, але я можу заїхати до тебе, щоб ми їх обговорили” – ось цитата, яка найбільше вам розкаже про Свєту. А ось ще одна, вже від нашої учениці про неї: “Коли я дивлюся на те, як ти проводиш уроки, це надихає мене ще краще працювати на своїй роботі”. Тічер, який працює з Монстрами вже 4 роки, а по рівню пригод і радості – цілих 40 :)

Оксана Януль
Оксана Януль
English Monsters position background head teacher

Монстр, який навіть може придумати, як за допомогою масонського знаку назавжди запам’ятати, де знаходиться Антарктида, Арктика і Антарктика. Людина, якій так подобалося викладати, що до Монстрів вона робила це безкоштовно, і не пропустила такий волонтерський урок навіть у свій День народження! Наш Жарт Вейдер, який із серйозним виразом обличчя розказує найсмішніші приколи. Тічер, який у вільний час читає книжку по граматиці на 600 сторінок і знає пояснення найменшій дрібничці в англійській граматиці, хоча це заперечує.  

Віка Гайдук
Віка Гайдук
English Monsters position background head teacher

Віка не говорить голосно. Але, коли вам буде важко і буде потрібна якась крута аналогія, щоб стало легше щось запам’ятати, вона переб’є всіх на світі! Віка не говорить багато, але вона буде так вам усміхатися, що вам захочеться їй розказувати все на світі. Англійською, звичайно :)

Ліза Гугнівенко
Ліза Гугнівенко
English Monsters position background teacher

людина, яка може все на світі, навіть знайти нам офіс на Хрещатику. А ще Лізині учні завжди роблять якісь героїчні вчинки: не їдуть в гості до друзів на вихідні, бо ще не зробили домашку, записують “хвилинку”, навіть коли всю квартиру залило і вони чекають сантехніка. Вона і вас розкрутить на геройство, от побачите :)

Лєна Гончарук
Лєна Гончарук
English Monsters position background teacher

Це Лєна перевіряє ваші тести, коли ви записуєтеся на курс до Монстрів. Від неї запросто можна почути, що усна частина тесту з кимось з учнів зайняла не 5, а 40 хвилин, бо вони “якось так розговорилися”, і що учень потім сказав: “Ой, я ніби до психолога сходив, аж настрій піднявся, дякую вам!” 

Макс Драй
Макс Драй
English Monsters position background teacher

Кодове ім’я – Макс Драйв: він просто не знає, що таке песимізм і негатив. Тато Тереза: ми ще не бачили, щоб хтось настііільки сильно і щиро цікавився життям інших людей і дбав про них. Наш нейтів спікер з Білої Церкви: у Макса такий крутий акцент, що, поки він не починає говорити українською, всі думають, що він носій мови :)

Варя Бубенкова
Варя Бубенкова
English Monsters position background teacher

Якщо ви без звуку подивитесь, як Варя пояснює Past Perfect, ви подумаєте, що вона переказує “Гру Престолів”!)) Наш найтемпераментніший тічер. А ще Варя дає настільки розгорнуті фідбеки по “хвилинках” і так нагадує про домашку, що про це ходять легенди.   

Іра Ковальчук
Іра Ковальчук
English Monsters position background teacher

Якщо Іра буде проводити уроки на сусідній вулиці, ви все одно це почуєте, тому що учні в неї на уроці завжди сміються найголосніше. Ми не знаємо, як у ній це поєднується: маааксимальна зібраність та відповідальність + супервідкритість і ніжність – ми самі в шоці :) 

Софія Серафин
Софія Серафин
English Monsters position background teacher
Людина, яка   перепитує вас так, що вам це подобається, та зберігає найбільш непорушне обличчя, коли грає в Мафію. Це саме та людина, яку хочеться мати поруч, коли вас атакують часи чи артиклі, адже у кризових моментах Софія знайде, над чим посміятися і все "вивезе". Настільки вміє балансувати між фаном та дисципліною, що одна учениця назвала Софію "другою Цвітанною".
Аня Камсюк
Аня Камсюк
English Monsters position background teacher
Аня - ваша тренерка з нетоксичних стосунків з англійською. Вона вас і розговорить (пів години говорити про один мем? легко!), і дисциплінує: в Ані є спеціальна ковдра у вигляді піци, якою можна нагадувати про піцоштрафи.
А ще це людина, яка може прийти на співбесіду за однією роботою, а вихопити одразу дві. Ми навіть придумали для Ані спеціальну посаду - Монстродизайнотічер, і тепер вона відповідає за красу як на уроках, так і в наших соцмережах.
Даша Бараш
Даша Бараш
English Monsters position background teacher
При знайомстві Даша нам розповіла, що в дитинстві вона більше любила грати не в дочки-матері, а в тічера з учнями. Вона збирала своїх друзів та розповідала їм про правила в англійській, а пізніше ще й перевіряла. Зараз Даша вже не просто грається, а робить це професійно, монстрезно, із захватом. Учні хвалять її за те, як вона дає зворотній звʼязок і вміє виправляти помилки. Загалом це така тічерка, що позбавить вас від страху помилок, оскільки сама має вакцину від нього! А що ж іще потрібно, аби опанувати перфекціонізм та подолати той набридливий мовний барʼєр?
Дарина Атаманчук
Дарина Атаманчук
English Monsters position background teacher
Окрім того, що Дарина обожнює оформлювати й структурувати плани уроків, щоб ті були не просто класними, а монстрезними, вона — фанат фанатів. Якщо їй хтось захоплено розповідає про свої вподобання, Дарина буде розпитувати і слухати з не меншим захватом. А, зважаючи на її суперсилу запамʼятовувати всіляке цікаве (як-от слова пісень з 4-годинного мюзиклу про Гамільтона), то можна бути впевненими, що ця тічерка нічого не пропускатиме повз вуха! Тому be careful: Даріна — справжній адвокат вашої англійської і “ваші слова можуть бути використані проти вас у суді” 😁
Таня Василенко
Таня Василенко
English Monsters position background head ad-ministrator

”якби за відписування в Інстаграмі давали Оскар, ви би його отримали”, – такі і схожі коментарі ми краєм ока бачимо, коли Таня відписує на повідомлення. А ще, якщо Тані дати листочок з багатьма цифрами і попросити просто відправити його Новою Поштою, Таня помітить, що там неправильно записаний чийсь номер телефону, – організованість вісімсотого левелу. 

Оля Шийка
Оля Шийка
English Monsters position background ad-ministrator

Оля - Монстр у квадраті. У розмові - психолог, у роботі - звір. Якщо ви, наприклад, попросите Олю розбудити вас на важливу зустріч, можете очікувати, що після безрезультатних дзвінків вас розбудить дзвінко у двері: це Оля замовила вам доставку корисного сніданку, аби вас розбудив кур’єр (тру сторі). А ще Оля здатна розговорити будь-кого, навіть якщо зустрічається з людиною вперше, наші учні це підтвердять.

Маріна Пятуніна
Маріна Пятуніна
English Monsters position background ad-ministrator
Це людина, яка завжди прагне про всіх подбати, обійняти, обігріти й нагодувати. Наша офісна фея, керівниця спецпроектів, справжній вагабонд та bundle of joy. А ще це людина, яка вас швиденько розкрутить на захоплену бесіду.
Саша Дахно
Саша Дахно
English Monsters position background designer
Сірий кардинал Монстрів. Ви не бачите Сашу в наших соцмережах, але саме він монтує для нас відео, робить анімації та навіть озвучку. І саме в нього на жорсткому диску зберігаються невдалі дублі зі всіх наших відео, а, отже, і компромат на Монстротічерів.
Але крутість Саші полягає в тому, що він ніколи не зловживає своєю владою! Натомість завжди привітно відповідає “Все зроблю” і робить все, ба навіть більше, до того ж вчасно!
Таня Струк
Таня Струк
English Monsters position background designer
Нашу дизайнерку Таню більш влучно можна назвати чарівницею. Чому? Тому, що перед нею можуть стояти різні завдання: від суперпродуманих і чітких до таких, де треба залучити всю свою креативність, щоб придумати класне рішення. Але в будь-якому з цих випадків як результат ми отримуємо щось магічне! Це не тільки красивий візуал реклам, а й особливі матеріали, призначені тільки для наших учнів та тічерів. Тому навіть не дивуйтеся, якщо одного разу зустрінете Таню з чарівною паличкою в руках!
English Monsters button background

Досить думати!

Ти нарешті заговориш!