Тест для самоперевірки

Щоб ви могли самостійно визначити, на який рівень вам потрібно записуватися, ми приготували чекліст. Прочитайте його, і за кожну відповідь "так, це про мене" поставте собі бал.

Але домовимося так: ви ставите собі бали ду-у-уже чесно, навіть якщо хочеться трошки завищити собі результат.

Поїхали :)

Мій результат:

чекатимемо вас на домашці для крихіток.
Якщо ваша англійська переживає бурхливий період підліткового віку (5-6 балів), радимо почати із домашки для крихіток. Якщо вас там нічого не здивує, то на наступний тиждень ви зможете підписатися на домашку для вищих рівнів. Або ж спробуйте дві домашки паралельно, а потім виберіть.
ласкаво просимо до "старшеньких".

Для тих, хто вагатиметься. "Тягнутися до сильніших" – не завжди корисна стратегія, коли йдеться про вивчення англійської. Можливо, у вас рівень, який ми називаємо Intermentary (Intermediate + Elementary). Наприклад, ви знаєте багато складних слів, але забуваєте вживати дієслово to be. Маленькі прогалини з рівня Elementary можуть довго за вами бігати, тож краще спершу заповнити їх, а потім докидати важчі теми.

Бачите в домашці для крихіток щось нове для себе, або старе, яке постійно забувається, – попрацюйте ще трохи на цьому рівні. Якщо не купуватимете іграшки вашій англійській у дитинстві, доведеться купувати їх вже дорослій англійській ;)