10 корисних посилань для вивчення англійської

Автор: Цвітанна Якимечко
навчитися вчитися
Ваша англійська – це рослинка, яка не може бути пересаджена з чужої голови. Навіть якщо вчитель може дати Вам насіння, поливати і витримувати всі не завжди приємні “удобрення” – Вам. Навіть з найкращим вчителем двох-трьох годин на тиждень замало, щоб вивчити англійську швидко. Їх краще витрачати на те, щоб практикуватися вживати те, що Ви вже вивчили, а багато речей Ви цілком легко можете вивчити самі :)
Ось 10 посилань, які рекомендують перебірливі Монстри :)
1. https://www.youtube.com/user/engvidenglish – величезна збірка відеоуроків на лексичні і граматичні теми.
2. https://www.instagram.com/english.maria.batkhan – Інстаграм однієї вчительки з дуже хорошим почуттям гумору
3. http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/language/theenglishwespeak – підбірка подкастів BBC learn English з дуже хорошими сучасними висловами (слухати їх – кнопочка справа зверху)
4. https://www.youtube.com/watch?v=ySX9QIV09CM&list=PLWE79kPFb27iata6ikGceszRznfO3QjLz – Ютуб-канал для вивчення англійської з дуже чіткими поясненнями слів, які перекладаються одинаково, але мають різне значення
5. https://www.youtube.com/user/MarusyaEnglish – канал для вивчення англійської із фільмів. Маруся показує вам фрази з фільмів, потім їх пояснює. Особливо радимо ті плейлісти, де відео которкі, а особливо де одному вислову присвячено по одному відео: у довших відрізках важко запам’ятати одразу всі вислови.
7.  https://www.youtube.com/watch?v=5SfQhkMsUFk – ще один плейліст з відео для вивчення англійської через фільми. Відео побудовані за дуже правильним алгоримом: 1) дивимось уривок, намагаємось зрозуміти його самі, 2) дивимось те ж відео з субтитрами, 3) переглядаємо значення ключових слів і фраз, 4) дивимось оригінальний уривок знову.
8. https://www.youtube.com/user/rachelsenglish – Рейчел – досить моторна жінка, тому в неї є навчальні відео на дуже різноманітні теми, і пояснює вона дуже непогано :)
9. https://www.instagram.com/brightgram – це не спеціалізований сайт для охочих вивчити англійську, це Інстаграм “англійського Adme” – Brightside. Тут є дуже багато цитат і коротких відео, на яких дуже добре практикувати свою англійську. Прочитайте цитату – і спробуйте її повторити. Подивіться відео – і запитайте себе, чи можете Ви не тільки розуміти, але вголос повними реченнями розповісти про те, що дізналися.
10. http://engmonsters.in.ua – розсилка English Monsters. Знайдіть на першій сторінці розділ “Корисні пропозиції” та підпишіться на тести від Монстрів. Кожного ранку з понеділка по п’ятницю Ви отримуватимете 3 коротенькі запитання, а ввечері – правильні відповіді на них. Крім того Монстри мають море корисної інформації для Вас (відео на Ютубі, фрази та корисні поради на Фейсбуці, слова на Інстаграмі). Для того, щоб це не прогавити, отримуйте підбірки з найцікавішими матеріалами за тиждень.
Бажаємо Вашій англійській завжди бути у формі!
Мострики дуже у Вас вірять :)
Автор:
Цвітанна Якимечко